37287519 505 111 443 71 756 80 28 505 444 191 71 733 66 70 sklep@strojesportowe.eu

O firmie SMART - oryginalne stroje sportowe

 

Witamy serdecznie w sklepie internetowym z markową odzieżą sportową Stroje Sportowe.eu!

Różnego rodzaju aktywność fizyczna jest naszą pasją. Dlatego doskonale wiemy, że wszelkie stroje na trening muszą wykazywać konkretne właściwości i charakteryzować się wysoką jakością. Jako pierwszy sklep online w Polsce zaoferowaliśmy możliwość kompleksowego zakupu oryginalnych strojów sportowych najlepszych marek: Adidas, Nike czy Puma. Jesteśmy dumni również z wielu pozytywnych opinii i referencji szerokiego grona lojalnych Klientów, którzy regularnie wykonują u nas zakupy, doceniając obsługę, a także trwałość poszczególnych produktów – począwszy od koszulek i rękawic bramkarskich, przez akcesoria piłkarskie, kończąc na dresach sportowych. Doświadczenie w sprzedaży kompletów sportowych dla klubów, szkół, drużyn zbieramy od ponad 10 lat. Na bazie tego doświadczenia oferujemy fachowe porady oraz zapewniamy najwyższą klasę asortymentu obejmującego profesjonalne stroje sportowe. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem hurtowym takich marek jak Adidas czy Puma.

 

 

Gwarancja najwyższej jakości odzieży piłkarskiej

Czym charakteryzują się nasze stroje treningowe?

 

  • Wygoda – idealne dopasowanie do sylwetki sportowca gwarantujące swobodę ruchów,

  • komfort – nowoczesne materiały i technologie tworzą właściwy mikroklimat wokół ciała, odprowadzają wilgoć, utrzymują właściwą temperaturę,

  • trwałość – odporność na uszkodzenia, a także częste pranie,

  • estetyka – trwałość kolorów oraz nadruku na strojach sportowych,

  • identyfikacja z najlepszymi – graj w tym samym, co Twoi idole na najwyższym poziomie.

 

Solidność oryginalnych strojów piłkarskich bazuje na wieloletniej obecności w branży producentów, ogromnym zapleczu badawczo-rozwojowym i ciągłym rozwoju przy współpracy z najlepszymi zawodowcami. Na rynku funkcjonuje wielu producentów koszulek sportowych, jednak z opinii naszych Klientów wiemy, że bardzo często ciekawe hasła marketingowe nie sprawdzają się w trudnych warunkach używalności poszczególnych części odzieży sportowej. Wyciągając wnioski, postawiliśmy wyłącznie na obecność starannie wyselekcjonowanych marek, do których należą Adidas, Nike, Puma. Oferujemy towar w przystępnych cenach przy zachowaniu wysokich standardów. Zaufaj najlepszym!

 

 

Nadruk na stroje sportowe – profesjonalne, estetyczne, trwałe!

Odzież sportowa narażona jest na dużo większe obciążenie, wyższą częstotliwość prania, a także na wpływ niekorzystnych czynników, takich jak pot i brud. To samo dotyczy nadruków. Ich realizację zlecamy firmie poligraficznej specjalizującej się w tej dziedzinie od ponad 20 lat, będącej gwarancją zadowolenia oraz efektownej prezencji. Nie ryzykuj niskiej jakości nadruków na koszulkach sportowych z nadrukiem, wybierając markowe stroje sportowe. Poręczamy za DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ na oryginalne koszulki piłkarskie z nadrukiem!

 

 

Kompleksowa oferta sprzętu sportowego dla drużyn – Stroje Sportowe.eu

Poza odzieżą sportową specjalizujemy się w kompleksowej dostawie sprzętu sportowego do zespołowych gier sportowych. Potrzebujesz piłek, toreb, akcesoriów takich jak ochraniacze, rękawice bramkarskie? Przygotujemy dla Ciebie optymalną ofertę, która może obejmować również akcesoria i stroje sędziowskie oraz koszulka reprezentacji Polski Nike.

Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus